Splhej.wz.cz - Referáty a čtenářský deník - domů
Autor(asi): Anysecek    |    Zobrazit obrázky k referátu    Tisk Vytisknout referát

Čím je mi tanec?


Když se zamyslím nad otázkou čím je mi tanec,napadne mě,že celý život se točí kolem tance.Vidíme ho v různých hudebních klipech ,v televizi i ve filmech a muzikálech.Je to i zábava na různých koncertech a tanečních klubech.
Pro mě je tanec vším a velmi důležitým.Tak jako voda,jídlo a láska,tak i tanec je základem mého života.Pro spousty lidí je to asi něco běžného v jejich životě.Jsou na něj zvyklí,tak jako na každodenní vstávání do školy nebo do práce,ale pro mě ne.Je to daleko víc,pro mě je to zdravý životní styl.V tanci je spousta citu ,emocí a stylů,které představují typy lidí.
Tanec je můj nejlepší přítel i v těch nejhorších chvílích,protože do něj můžu vrýt všechny své radosti,výčit­ky,smutky i trápení.Tanec přestává být tabu a přibývá těch,kteří chtějí víc než jen šlapat zelí v tanečních klubech. První,co Vám vytane na mysli jsou barevné kokrhele ve stylu Punk,ale na plac se tlačí úplně jiné styly.Není náhodou,že u mladé generace letí Hip-Hop,R´n´B,Break Dance a New Style.V taneční skupině se naučíte užívat života plnými doušky a tělem rozhýbat i myšlení a tvůrčí osobnost.

Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky Praha.